SPRAVIA MEMBER OF CRESTYL GROUP

Zainwestuj

w małe mieszkania

Lokata bankowa czy nieruchomość?

Zamiast „pomnażać” swoje pieniądze w oparciu o mało rentowne lokaty, na zyski z których nałożony jest 19% „podatek Belki”, zainwestuj środki finansowe w mieszkanie. Zakup lokalu pod wynajem daje nawet kilka % realnego zwrotu z inwestycji w skali roku (po odliczeniu wszystkich kosztów wynajmującego).

Wskaźnik zwrotu inwestycji w mieszkania na wynajem

Warszawa 5,25%

Wg raportu Otodom z czerwca 2024 wskaźnik zwrotu z inwestycji w mieszkania na wynajem w Warszawie jest na poziomie 5,25 %.

Więcej na temat wynajmu mieszkań
Źródło: OTODOM

Wartość rośnie

Pamiętaj, że wartość zakupionego lokum nie spadnie, a inwestycja w „dobry adres” zawsze skutkuje jej wzrostem. Już za kilka lat zauważysz realny zysk w swoim portfelu.

Bezpieczna lokata kapitału

Warszawski rynek nieruchomości cechuje się stabilnym wzrostem, a taka tendencja minimalizuje ryzyko inwestycyjne, czyniąc zakup mieszkania bezpiecznym sposobem na pomnażanie majątku i skuteczną ochroną kapitału przed inflacją.

Pewny dochód z wynajmu

Inwestowanie w nieruchomości to od lat jedna z najbezpieczniejszych form lokowania kapitału. Dodatkowo, mieszkanie inwestycyjne w Warszawie - rynku, na którym popyt na mieszkania pod wynajem jest ogromny - to bez wątpienia pewny i regularny dochód.

Brak obaw! Zawsze wynajmiesz lub sprzedasz z zyskiem

Mieszkanie to inwestycja o wysokiej płynności. Stolica przyciąga zarówno krajowych, jak i zagranicznych pracowników oraz inwestorów, co sprawia, że wynajmiesz lub sprzedasz swoje mieszkanie łatwo i szybko.
Metraże
29-42 m²
Blisko
WKD Opacz
Planowane metro
Skorosze (M5)

Jesteś zainteresowany? Chcesz poznać szczegóły oferty?

Wypełnij krótki formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zainwestuj i zarabiaj!

Zadzwoń
Odwiedź nas
pon-pt: 9:00-17:00
sob: 9:00-14:00
ul. Ryżowa 48 (róg ul. Prystora), Warszawa
Zostaw swoje dane
Wypełnij krótki formularz, skontaktujemy się z Tobą.
wymaganeok
wymaganeok
Rozważam kredyt hipoteczny. Proszę o niezobowiązujący kontakt ze strony specjalisty ds. kredytów Spravia Sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Spravia Sp. z o.o. ul. Skierniewicka 16/20, 01-230 Warszawa. Dane przetwarzane będą w celu prowadzenia działań marketingowych polegających na oferowaniu produktów i usług spółki Spravia lub spółek z nią powiązanych. Osoby, których dane dotyczą mogą skorzystać z następujących praw: prawa do żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem) oraz prawa wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji

Jeżeli w przyszłości chciałaby Pani/chciałby Pan otrzymywać informacje dotyczące produktów i usług Spravia Sp. z o.o. lub spółek z nią powiązanych prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Zaznacz wszystkie zgody
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Spravia Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/mms/rozmowa telefoniczna).
Zaznaczenie spowoduje, że dostaniesz informacje o podobnych mieszkaniach i promocjach z danego osiedla
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Spravia Sp. z o.o. lub spółek z nią powiązanych.
Zaznaczenie spowoduje, że dostaniesz informacje o nowych wchodzących do sprzedaży etapach, osiedlach i promocjach
Wyrażam zgodę na używanie przez Spravia Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów prowadzenia marketingu bezpośredniego.
Prosimy o zaznaczenie zgody!
Informacja na temat przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Spravia Sp. z o.o. ul. Skierniewicka 16/20, 01-230 Warszawa. Dane przetwarzane będą w celu prowadzenia działań marketingowych polegających na oferowaniu produktów i usług spółki Spravia lub spółek z nią powiązanych. Osoby, których dane dotyczą mogą skorzystać z następujących praw: prawa do żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem) oraz prawa wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Zgodę można wyrazić poprzez zachowanie, jakim jest wypełnienie i wysłanie niniejszego formularza. Dostęp do danych osobowych mogą mieć następujący odbiorcy danych: upoważnieni pracownicy administratora danych oraz podmioty świadczące na rzecz administratora usługi marketingowe i informatyczne. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie. Podanie danych jest dobrowolne. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości otrzymywania informacji o produktach i usługach spółki Spravia lub spółek z nią powiązanych. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych oraz realizacją praw przysługujących osobom, których te dane dotyczą można kontaktować się z administratorem kierując korespondencję na adres siedziby spółki lub poczty elektronicznej: recepcja.bok@spravia.pl. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować pisząc na adres poczty elektronicznej iod@spravia.pl lub na adres siedziby spółki.